Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Start Ogłoszenia

WAŻNE o ochronie danych

 

 

 

 

Załącznik do zarządzenia nr 1/18

Dyrektora Przedszkola nr 4 w Gdańsku

z dnia 30.08.2018r.

 

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY DLA  RODZICÓW / OPIEKUNÓW PRAWNYCH DZIECI / UCZNIÓW

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuje się, iż:

1) administratorem danych osobowych rodziców i kandydatów Przedszkole nr 4, 80-227 Gdańsk ul. Do Studzienki 36   ,tel. 58 341 29 14 …………….

2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod email:   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

3) dane osobowe przetwarzane będą zgodnie z Ustawą Prawo Oświatowe (UPO), innych przepisów prawnych oraz na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b, c, d, e, f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. w celach:

a)    realizacji obowiązku rocznego przygotowania przedszkolnego ,korzystania z usług przedszkola  oraz innych zadań przedszkola

b)    wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na Administratorze;

c)    wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym lub w ramach sprawowania władzy publicznej powierzonej Administratorowi;

d)    realizacji umów zawartych z kontrahentami Gminy Miasta Gdańsk;

e)    w niektórych przypadkach, dla realizacji prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora;

4) W związku z przetwarzaniem danych w celach o których mowa w pkt 3) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być:

a)    organy władzy publicznej oraz podmioty wykonujące zadania publiczne lub działające na zlecenie organów władzy publicznej, w zakresie i w celach, które wynikają z przepisów powszechnie obowiązującego prawa;

b)    inne podmioty, które na podstawie stosownych umów podpisanych z Gminą Miasta Gdańsk przetwarzają dane osobowe dla których Administratorem jest Dyrektor Przedszkola nr 4 w Gdańsku.

5)  Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów określonych w pkt 3), a po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy powszechnie obowiązującego prawa.
6) Rodzic (opiekun prawny) posiada prawo do dostępu do przekazanych danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania.

7) Rodzic (opiekun prawny) ma prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

8) Podanie danych osobowych jest obowiązkowe ze względu na przepisy prawa

 

 

Rozpoczęcie nowego roku

Rozpoczęcie nowego roku w naszym przedszkolu nastąpi 3 września/poniedziałek/

Znalezione obrazy dla zapytania witamy po wakacjach

 

Pierwszego dnia dzieci przynoszą:

Więcej…

 

List od Rzecznika Praw Dziecka

Święto Przedszkolaka -Pobierz

 

Polisa ubezpieczeniowa

Zainteresowanym Rodzicom podajemy nr konta i nr polisy na który mogą wpłacać przelew wpisując imię nazwisko dziecka i nr polisy. Cena całorocznej  składki NNW- PZU - 38 zł.Prosimy o zachowanie dowodu wpłaty.

 

List od Pani Minister Edukacji

Zapraszamy do zapoznania się/patrz/

 
Więcej artykułów…